Orijinal Lady Era

Orijinal lady era hapı Fransa’dan ithal olarak gelen bir üründür. Lady era hapı ithal bir ürün olduğundan maliyetleri yüksektir. Türkiye de ki bazı firmalar bu yüksek maliyetlerden dolayı lady era hapının kopyalarını satmaktadır.

Evrensel nitelikteki araştırmalara göre cinsel yaşamın insan psikolojisi üzerindeki etkisi oldukça önemlidir. Cinsel birlikteliğinden zevk almayan veya cinsel isteksizliği bulunan kişiler mutsuz bir hayat sürerler. Özellikle kadınlarda bu durum daha belirgindir. Stres, depresyon, fiziksel ve ruhen yorgunluk gibi dış faktörler kadınların cinsel uyarılarını olumsuz etkilemektedir. Partnere karşı duyulan ilgisizliğin temelinde bu tür sorunlar bulunur. Bu problemleri çözebilmek artık çok kolaydır. Cinsel istek artırıcı etkisi bulunan Lady Era ürünü, kullanım sonrası verdiği baskın cinsel etki ile kadınların bir numaralı tercihi oluyor. Sadece kadınlar özelinde üretilen bu destek ürünü kullanıldıktan sonra cinsel ilişkide yaşanan aksilikler sona ermekte, kadınlar kolay yoldan orgazm olarak zevkin doruğuna çıkabilmektedir. Bu durumun hem kadına hem de partnerine büyük fayda sağladığı görülecektir.

Orijinal lady era tablet ve lady era damla oldukça etkili bir üründür. Kopya yani sahte lady era ürünleri ise herhangi bir etki göstermemektedir. Orijinal lady era hapı şişede 8’li olarak ve tablet olarak 10 lu satışa sunulmaktadır. Ülkemizde piyasaya sürülen kopya ürünler ise 4’lü ve 6’lı olarak satılmaktadır.

Lady era paketlerinden 10’lu olarak satılan lady era paketi Avrupa ve ABD’de satılırken orijinal lady era hapı ülkemize 8’li olarak şişe içerisinde gönderilmektedir. Lady era hapı çok etkili bir ürün olduğundan ilk kullanımda yarım olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Şeker, arijinin, meyan kökü özü, kafein, B3 vitamini, sodyum, potasyum gibi materyallerin birleşimden elde edilen orijinal Lady Era damla, içerdiği bitkisel özler ile birlikte doğal yollu bir cinsel istek artıcı ürünüdür. İlaç kategorisinde olmadığı için tedavi amaçlı kullanılmaz. Günde bir kez kullanılması durumunda afrodizyak etkisinin hormonları harekete geçireceği söylenebilir. Sinir sistemindeki cinsel arzu noktalarını uyaran hormonların salınımını kolaylaştırır. Nöronların uyarılması sayesinde kadınların ilişki öncesindeki istek düzeyi artış gösterir. İlişki esnasında alınabilecek en verim en üst noktada olacaktır. Hatta birçok kadın daha önce böyle bir hissi tecrübe etmediğini belirtmektedir.

Lady era hapı ve lady era damlası üretici firma tarafından 7 gün para iade garantisi ile satışa sunulmaktadır ve kullanmış olduğunuz ürünü memnun kalmamanız durumunda 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Orijinal lady era hapı

Orijinal lady era hapı kutusu yukarı tarafta göreceğiniz gibidir.

Lady era ürünlerinin orjinal olduğunu anlamanın bir diğer yolu ise fiyat kontrolü yapmaktır. Orijinal lady era hapının ithalat maliyeti 90TL civarındadır. Bu fiyata kargo ve şirket giderleri de eklendiğinde fiyat az çok ortaya çıkmaktadır yani 30-40TL civarında satılan ürünlerin tamamı sahte ürünlerdir.

Lady era Siparişi

Lady era siparişi verdiğinizde kargonuzu adresinize veya size en yakın kargo şubesine gönderilmesini talep edebilirsiniz. Lady era siparişlerinizi kontrol ederek de teslim alabilirsiniz. Lady era siparişinizi canlı destek hattından sol tarafta bulunan sipariş ver düğmesinden veya 0242-252-0103 nolu telefonumuzdan verebilirsiniz.

Lady era hapı ve lady era damla etkileri aynıdır. Lady era ürünleri arasında ki tek fark kullanım şeklidir. Lady era hapı kullanımı doğrudan su veya herhangi bir içecek ile içilir. Alkol ve asitli içecekler ile kullanımında etkileri azalmaktadır. Gün içerisinde 1 dozdan fazla kullanılmaması önerilmektedir.

Lady Era Nasıl Kullanılır?

Damla formundaki kullanımı oldukça basittir. Bir su bardağının içine 8 ila 10 damla kadar damlatılması sonrasında içeceğin tüketimi sağlanır. Bu işlem ilişkiye başlamadan yarım saat kadar önce gerçekleştirilir. İçeceğin maya veya asit içermemesi son derece önemlidir. Çünkü maya ve asit bazlı içeceklerin Lady Era cinsel istek artırıcı ürünün etkisini kırdığı, ilişki sırasında istenilen verimin alınamadığı uzmanlarca tespit edilmiştir. Kullanım sonrası etki süresi yaklaşık 2 saattir. Bu süre zarfında kadınların cinsel libidoları yükselir. Cinsel birliktelikten alınabilecek zevk maksimize edilmiş olacaktır. Günde bir kez olmak üzere kullanılması önerilir. Daha çok damla kullanmanın ek bir faydası bulunmayacaktır. Tablet formundaki ürünün kullanımı damla formuyla oldukça benzerdir. Günde bir tablet kullanılması yeterli olacaktır.

Lady era damla ise diğer içecekler ile karıştırılarak kullanılır. 200ml içecek içerisine 10 damla damlatılması yeterli olacaktır. Lady era damla özel bir şişeye sahiptir ve damlaları kolayca takip edebilirsiniz.

Lady Era Hangi Etkilere Sahiptir?

Lady Era orijinal damla veya tablet kullanıldıktan kısa bir süre sonra vücutta bazı reaksiyonlar meydana gelir.

  • Kadınların büyük kısmında bu etkiler şu şekilde ortaya çıkar:
  • Göğüs ucunda sertleşme, dikleşme
  • Vajinanın sulanması
  • Tüylerin diken diken oluyor hissi (uyarılma belirtisidir)

Lady Era Yan Etkisi Var Mı?

Lady Era orijinal cinsel istek artırıcı ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmadığı bilinmektedir. Yalnızca hamile kadınların yanı sıra emziren kadınların da kullanımdan kaçınması önerilir. Alkollü, mayalı, asitli içeceklerle birlikte tüketilmediğinde bir yan etkisi ortaya çıkmayacaktır.

Genel olarak kullanımı tavsiye edilmeyen kişi özellikler şöyledir:

  • Kronik rahatsızlığı olanlar
  • Sürekli ilaç kullananlar
  • Tansiyon, kalp, damar rahatsızlığı olanlar
  • 65 yaşın üzerinde olanlar

Eğer bu gruba dâhilseniz, uzman hekiminize danışarak kullanım onayı hakkındaki kesin bilgiyi alabilirsiniz.

Orijinal Lady Era Siparişi

Kadın cinsel destek ürününün siparişi internet üzerinden verilebilmektedir. Ürünün resmi tedarikçilerinin web sitelerinden sipariş oluşturabilmek oldukça kolaydır. Ancak ilgili firmanın ürün hakkındaki belgelerinin tam ve eksiksiz olduğuna dikkat edilmelidir. Çünkü bazı firmalar orijinal olmayan ürünlerin satışını yapabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için gerekli araştırmalar sağlanmalıdır.

Cinsel içerikli bir ürün olduğundan, firmalar orijinal Lady Era kargo gönderimini şeffaf paketlerle sağlamaktadır. Mahremiyetine önem veren kadınlar için bu seçenek oldukça rahatlatıcı olmaktadır. Genellikle siparişlerin 3 iş günü içinde alıcıya ulaştırıldığı bilinmektedir. İnternet alışverişi yerine erotik mağazalar ve eczaneler değerlendirilerek ürüne sahip olunabilir.

Orijinal Lady Era Fiyatı

Lady Era fiyatı satıcıya göre farklı fiyat politikalarıyla alıcılara sunulabilmektedir. Her dağıtımcı kendi fiyatını belirleme hakkına sahiptir. Ancak internet üzerinde yapılan kısa bir araştırma sonucunda orijinal Lady Era fiyatlarının birbirine yakın tutarlarda olduğu görülecektir. Bütçeyi fazla zorlamayan fiyatlarda satışı gerçekleştirilmektedir. Piyasa şartların çok altında satışı yapılan ürünlere karşı dikkatli olmak önemlidir. Çünkü bu ürünler orijinal nitelikte değildir. Kullanım sonrasında beklenen etkiyi bırakmaları mümkün olmayacaktır.