lady-era

Lady Era Bayan Azdırıcı

Lady era bayan azdırıcı hap ve damla bilinen en etkili bayan istek artırıcılardan biridir. Çok hızlı başlayan etkileri ile bayanların cinsel sorunlarına çok hızlı şekilde çözüm sunar. Bayanların stres ve sıkıntı durumlarında yaşadıkları cinsel soğukluk ve doğum sonrası ilişkiden korkma ve ilişkide acı duyma gibi tüm sorunları çok hızlı şekilde çözüme ulaştırır. Gösterdiği anlık etki ile ilişkiden hemen önce kullanılır ve etkileri çok hızlı başlar. 2 saat süren etkileri ile bayanların ilişkiden hiç olmadığı kadar haz ve arzulu ilişki yaşamalarına sonuç verir. Lady era paket içerisinde 8 adet hap olarak satışa sunulmaktadır ve satış fiyatı 149TL dir. Günlük kullanım dozajı 1 adettir ve önerilen dozu aşılmaması önerilmektedir. Bilinen bir yan etkisi olmamasına karşın lady era bayan istek arttırıcı aç karnına içilmesi durumunda bulantı ve kusma yapabileceği belirtilmektedir. Yüzyıllardır doğada var olan ve kullanılan doğal afrodizyaklardan meydana gelmektedir. Cinsel istek artırıcı doğal özler yanında ginseng ve yapay adrenalin içeriği ile diğer bayan azdırıcı ürünlerden farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Orijinal lady era kullananların %99’u memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Kullanan bayanlar sorunlarının ilk kullanımdan itibaren çözüldüğünü ve hiç yaşamadıkları deneyimler yaşadıklarını belirtmektedirler. Lady era yorumlarını da inceleyecek olursanız memnuniyet oranının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. Cinsel hayatın düzelmesi özellikle ev içerisinde ki ilişkilerin düzeldiği ve bayanların ruhsal yönden de rahatlama yaşadıkları görülmektedir. Fransa’dan ithal olarak ülkemize gelen bayan istek arttırıcı bayanlar için özel olarak üretilmiş bir üründür.

Lady Era Damla

Lady era damla formunda kullanıyorsa cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce kullanılmaya başlanabilir. Asitli ve mayalı olmayan bir içeceğe en az sekiz damla kadar damlatılması gerekir. Tüketildikten kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Günde 1 defaya mahsus olarak kullanılması uzmanlarca önerilmektedir. Damla ve hap etkileri aynıdır. Lady era damla her kullanımda etki gösterir. Kullanımında tok karnına kullanılması ve alkol alınmaması önerilmektedir. Diğer içecekler ile kullanılabileceği gibi dil altına damlatılırsa daha hızlı etki gösterdiği belirtilmektedir.


Lady Era Nedir

Günlük yaşamın getirdiği stres ve yorgunluk gibi etkenlerden dolayı kadınlarda cinsel isteksizlik ve ilişki sırasında tatmin olamama gibi problemler meydana gelebilmektedir. Depresyon, kaygı bozukluğu gibi psikolojik temelli unsurların bu duruma neden olabileceği bilinmektedir. Cinsel arzuyu tekrar kazanabilmek için birtakım meditasyonlar yapılmakta, bazı durumlarda tedavi yöntemleri araştırılmaktadır. Ancak bu uzun süreci yaşamaya gerek kalmıyor. Lady Era ürünü sayesinde kadınların libidoları yükselirken, cinsel istekleri eskisinden daha keskin bir hale geliyor. Kullanımının oldukça basit olmasının yanı sıra etki süresinin kısalığı, Lady Era’yı vazgeçilmez kılıyor.


Lady Era Hap

Lady era hap bayanlar için özel olarak üretilmiş bir bayan istek arttırıcıdır. Kullanılıyorsa cinsel ilişkiye girmeden 30 dakika kadar önce alınması gerekir. Asitsiz ve alkolsüz içeceklerle birlikte alınabilir. Lady era hap her biri 100mg olarak 8 adet haptan oluşan paketlerde satışa sunulmuştur. İçildiğinde 20-30 dakikada başlayan etkileri ortalama 2 saat boyunca devam eder. Günlük kullanım dozajı 1 adettir ve belirtilen dozajın üzerine çıkılmaması önerilmektedir. Aç karnına ve alkol ile birlikte alınmaması önerilmektedir. Lady era hap ile damla etkileri aynıdır. Hap içemeyen bayanlar damla olarak veya ezerek de kullanabilir.


Lady Era Fiyat

Lady Era fiyatı 149 TL dir. Fiyatlara kargo dahildir. 1 adet bayan istek arttırıcı sipariş verdiğinizde lady era tablet olarak sipariş verirseniz paket içerisinden 8 adet hap bulunur. Damla olarak sipariş verirseniz 8 kullanımlık 10ml olarak size ulaşır. Damla ve tablet fiyatları aynıdır. Siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz ayrıca ürünün adresinize gelmesini istemezseniz size en yakın kargo şubesine isteyebilir ve ödemesini yaparak teslim alabilirsiniz. Lady era ithal bir üründür gümrük vergileri ve ürün giderleri fazla olduğundan farklı fiyatlar göreceğiniz ürünlerin tamamı kopya ürünlerdir. Yüksek ürün ve ithalat maliyetlerinden kaçınmak için daha uygun fiyatlar ile kopya ürün satışı yapılmaktadır. Sağlığınız için Sadece orjinal ürün kullanınız ve kopya ürünlere itibar etmeyiniz.


Lady era Bayan Azdırıcı

Lady era Bayan azdırıcı kadınlar için üretilen özel bir cinsel güçlendiricidir. Tamamen doğal afrodizyakların birleşiminden oluşmaktadır. Aktif maddelerden her biri en iyi cinsel gelişimi sağlamak için özenle seçilmiştir. Bileşiminde ki etkin maddelerin tümünün klinik olarak etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Güvenilir içeriği ile FDA tarafından denetlenen en iyi GMP laboratuvarında üretilmektedir. Bayanların hormonal dengesini düzenlemeye yardımcı olur. cinsel ilişkide bayanın tam olarak zevk almasını ve orgazm durumunu yaşamasını sağlayarak bayanda ruhsal olarak da rahatlama sağlar. Bayanın yaşayacağı ruhsal rahatlama ev içinde ki durumu da etkileyerek oluşan sorunalrı ortadan kaldırır.

Lady Era Yorumları

Lady era kullananların yorumları oldukça olumlu yöndedir. En hızlı etki gösteren bayan istek arttırıcılardan biri olarak kullanıcılardan tam not almış bir bayan istek arttırıcıdır. Kullananların neredeyse tamamı birden fazla orgazm yaşadıklarını, cinsel yönden tam tatmin olduklarını, ilişki durumunda yaşadıkları acının son bulduğunu ve daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamadıklarını belirtmektedirler. Lady era yorumları incelendiğinde bayanların yaşadıkları ruhsal rahatlama ve düzenlenen hormonal denge ile daha sakin ve huzurlu oldukları gözlemlenmiştir. İlişkilerin daha hızlı düzene girmesine yardımcı olduğu ve birçok sorunun ortadan kalktığı kullanıcıların yorumlarında gözlemlenmiştir.

lady era

Lady-Era Etkileri

  Lady Era etkili bir bayan istek artırıcıdır. Şaşırtıcı özellikleri ve birçok etkisi ile bayanların cinsel ilişki korkusunu yenmesini ve birden fazla orgazm olmasını sağlar. Cinsel sogukluk ve ilişkiden korkma sorunlarını çok hızlı şekilde çözer ve ruhsal yönden rahatlama sağlar.
 • Cinsel bölgelerin duyarlılığını arttırır
 • Anlık olarak cinsel ilişkiye girme isteği yaratır
 • İlişki boyunca birden fazla orgazm olma seçeneği sunar
 • İlişki sırasında acı veren hisleri ortadan kaldırır
 • Zevk alma durumunu en üst seviyeye çıkarır
 • Cinsel organda sinir uçlarının iletkenliğini arttırır
 • Lady Era Bayan Azdırıcı cinsel isteği artırır
 • Cinsel soğukluk belirtilerini giderir
 • Stresi giderir, ruh halini iyileştirir ve hormon dengesini düzenler
 • Unutulmayacak geceler yaşamanızı sağlar

Lady Era Satın al

Lady Era sipariş vererek cinsel arzunun yerine getirilebilmesi yolunda ilk adım atılmış olacaktır. Ülkemizde yasal olarak satışı yapıldığından birçok satış noktasından temini sağlanabilmektedir. Eczanelerde, aktarlarda, erotik mağazalarda Lady Era siparişi verilebilir. Ancak daha çok internet üzerinden satış yapan sitelerden alışverişin tercih edildiği görülmektedir. Ürünün orijinal olması büyük önem taşır. Eğer orijinal değilse bu takviye ürünü kullanan kişide herhangi bir etki göstermeyebilir. Bu nedenle ürün ile ilgili bilgilerin önceden alınması gerekecektir. İnternet üzerinden verilen siparişlerde firmaların kargo seçenekleri dikkate alınmalıdır. Çoğu kadın için Lady Era siparişi verirken kargo yöntemi önem taşır. Mahremiyeti koruyabilmek adına sevkiyatın şeffaf kargo ile yapılması gerekir. Hali hazırda çoğu firma bu konu üzerinde hassasiyetini göstermekte, siparişlerin sevkiyatını şeffaf kargolar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile Lady Era ve benzeri türdeki ürünlerin siparişi verilebilmektedir.

Lady Era Tablet

649
TL
Lady Era Tablet
Satın al

Lady Era Damla

649
TL
Lady Era Damla
Satın al

Lady Era Damla veya tablet + Performans Krem

999
TL
Lady Era Damla veya tablet + Performans Krem
Satın al

Lady era Fiyatı

Ürünün fiyatları dağıtımını gerçekleştiren firmaya göre değişim gösterebilmektedir. Ancak arama motorlarında yapılacak kısa süreli bir araştırma sonucunda, Lady Era fiyatları hakkında daha net bir fikre sahip olunabilir. Genellikle fiyat aralıklarının birbirine yakın tutarlarda belirtildiği görülecektir. Lady era tablet ve damla fiyatı arasında değişimler olmayacağı unutulmamalıdır. Ancak genel olarak Lady Era fiyatı bütçeyi zor duruma sokan bir fiyat politikasına sahip değildir. Piyasadaki diğer çeşitlerine göre fiyatlarının daha uygun olduğu bilinmektedir. Uygun fiyatın yanı sıra değişim ve iade hakkının tüketici elinde bulunması ayrı bir avantaj oluşturmaktadır. Ürünün beklenen faydayı göstermemesi halinde firmaya geri gönderimi sağlanabilmekte, süreç sonunda para iadesi alınabilmektedir. Piyasanın çok altında Lady Era satışı gerçekleştiren firmalardan uzak durmak gerekir. Çünkü bu ürünlerin orijinal olmama ihtimali yüksektir. Daha ucuz olduğu için alınan orijinal olmayan ürünlerin bir fayda göstermeyeceği tahmin edilmelidir. Piyasa fiyatından alınarak kullanılması durumunda, kadınların cinsel hayatlarındaki değişim hiç olmadığı kadar yüksek bir potansiyele kavuşacaktır.

Lady Era Eczane Fiyatı

Ürün İsmi Ürün Adet Fiyatları
Lady Era Hap Fiyatı 8 Tablet

149 TL

Lady Era Damla Fiyatı 10ml Şişe

149 TLAdana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul, İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce