lady-era

Lady Era Bayan Azdırıcı

Lady era bayan azdırıcı hap ve damla bilinen en etkili bayan istek artırıcılardan biridir. Çok hızlı başlayan etkileri ile bayanların cinsel sorunlarına çok hızlı şekilde çözüm sunar. Bayanların stres ve sıkıntı durumlarında yaşadıkları cinsel soğukluk ve doğum sonrası ilişkiden korkma ve ilişkide acı duyma gibi tüm sorunları çok hızlı şekilde çözüme ulaştırır. Gösterdiği anlık etki ile ilişkiden hemen önce kullanılır ve etkileri çok hızlı başlar. 2 saat süren etkileri ile bayanların ilişkiden hiç olmadığı kadar haz ve arzulu ilişki yaşamalarına sonuç verir. Lady era paket içerisinde 8 adet hap olarak satışa sunulmaktadır ve satış fiyatı 199TL dir. Günlük kullanım dozajı 1 adettir ve önerilen dozu aşılmaması önerilmektedir. Bilinen bir yan etkisi olmamasına karşın lady era bayan istek arttırıcı aç karnına içilmesi durumunda bulantı ve kusma yapabileceği belirtilmektedir. Yüzyıllardır doğada var olan ve kullanılan doğal afrodizyaklardan meydana gelmektedir. Cinsel istek artırıcı doğal özler yanında ginseng ve yapay adrenalin içeriği ile diğer bayan azdırıcı ürünlerden farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Orijinal lady era kullananların %99’u memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Kullanan bayanlar sorunlarının ilk kullanımdan itibaren çözüldüğünü ve hiç yaşamadıkları deneyimler yaşadıklarını belirtmektedirler. Lady era yorumlarını da inceleyecek olursanız memnuniyet oranının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. Cinsel hayatın düzelmesi özellikle ev içerisinde ki ilişkilerin düzeldiği ve bayanların ruhsal yönden de rahatlama yaşadıkları görülmektedir. Fransa’dan ithal olarak ülkemize gelen bayan istek arttırıcı bayanlar için özel olarak üretilmiş bir üründür.

Lady Era Damla

Lady era damla formunda kullanıyorsa cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce kullanılmaya başlanabilir. Asitli ve mayalı olmayan bir içeceğe en az sekiz damla kadar damlatılması gerekir. Tüketildikten kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Günde 1 defaya mahsus olarak kullanılması uzmanlarca önerilmektedir. Damla ve hap etkileri aynıdır. Lady era damla her kullanımda etki gösterir. Kullanımında tok karnına kullanılması ve alkol alınmaması önerilmektedir. Diğer içecekler ile kullanılabileceği gibi dil altına damlatılırsa daha hızlı etki gösterdiği belirtilmektedir.


Lady Era Nedir

Günlük yaşamın getirdiği stres ve yorgunluk gibi etkenlerden dolayı kadınlarda cinsel isteksizlik ve ilişki sırasında tatmin olamama gibi problemler meydana gelebilmektedir. Depresyon, kaygı bozukluğu gibi psikolojik temelli unsurların bu duruma neden olabileceği bilinmektedir. Cinsel arzuyu tekrar kazanabilmek için birtakım meditasyonlar yapılmakta, bazı durumlarda tedavi yöntemleri araştırılmaktadır. Ancak bu uzun süreci yaşamaya gerek kalmıyor. Lady Era ürünü sayesinde kadınların libidoları yükselirken, cinsel istekleri eskisinden daha keskin bir hale geliyor. Kullanımının oldukça basit olmasının yanı sıra etki süresinin kısalığı, Lady Era’yı vazgeçilmez kılıyor.


Lady Era Hap

Lady era hap bayanlar için özel olarak üretilmiş bir bayan istek arttırıcıdır. Kullanılıyorsa cinsel ilişkiye girmeden 30 dakika kadar önce alınması gerekir. Asitsiz ve alkolsüz içeceklerle birlikte alınabilir. Lady era hap her biri 100mg olarak 8 adet haptan oluşan paketlerde satışa sunulmuştur. İçildiğinde 20-30 dakikada başlayan etkileri ortalama 2 saat boyunca devam eder. Günlük kullanım dozajı 1 adettir ve belirtilen dozajın üzerine çıkılmaması önerilmektedir. Aç karnına ve alkol ile birlikte alınmaması önerilmektedir. Lady era hap ile damla etkileri aynıdır. Hap içemeyen bayanlar damla olarak veya ezerek de kullanabilir.


Lady Era Fiyat

Lady Era fiyatı 199 TL dir. Fiyatlara kargo dahildir. 1 adet bayan istek arttırıcı sipariş verdiğinizde lady era tablet olarak sipariş verirseniz paket içerisinden 8 adet hap bulunur. Damla olarak sipariş verirseniz 8 kullanımlık 10ml olarak size ulaşır. Damla ve tablet fiyatları aynıdır. Siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz ayrıca ürünün adresinize gelmesini istemezseniz size en yakın kargo şubesine isteyebilir ve ödemesini yaparak teslim alabilirsiniz. Lady era ithal bir üründür gümrük vergileri ve ürün giderleri fazla olduğundan farklı fiyatlar göreceğiniz ürünlerin tamamı kopya ürünlerdir. Yüksek ürün ve ithalat maliyetlerinden kaçınmak için daha uygun fiyatlar ile kopya ürün satışı yapılmaktadır. Sağlığınız için Sadece orjinal ürün kullanınız ve kopya ürünlere itibar etmeyiniz.


Lady era Bayan Azdırıcı

Lady era Bayan azdırıcı kadınlar için üretilen özel bir cinsel güçlendiricidir. Tamamen doğal afrodizyakların birleşiminden oluşmaktadır. Aktif maddelerden her biri en iyi cinsel gelişimi sağlamak için özenle seçilmiştir. Bileşiminde ki etkin maddelerin tümünün klinik olarak etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Güvenilir içeriği ile FDA tarafından denetlenen en iyi GMP laboratuvarında üretilmektedir. Bayanların hormonal dengesini düzenlemeye yardımcı olur. cinsel ilişkide bayanın tam olarak zevk almasını ve orgazm durumunu yaşamasını sağlayarak bayanda ruhsal olarak da rahatlama sağlar. Bayanın yaşayacağı ruhsal rahatlama ev içinde ki durumu da etkileyerek oluşan sorunalrı ortadan kaldırır.